Remote Assistant
Vzdálený přístup

telefon
Podpora

Podpora

Stahování

V sekci Stahování najdete mnoho užitečných a námi prověřených programů a aplikací. Tyto programy a aplikace používáme dlouhodobě pro vlastní účely i v rámci poskytovaných služeb zákazníkům.

Pokud jste naším zákazníkem, přihlaste se – zobrazí se vám širší nabídka programů ke stažení.

Souborů: 2

Stahujte materiály pro probíhající workshopy – MS Office či Facebook. Najdete zde dokumenty typu PDF, DOCX, XLSX, PPTX.

Pro tažení těchto dokumentů budete potřebovat přístupové heslo, které získáte od vedoucího workshopu.

Souborů: 3

Když jste daleko a máte problém s PC, pak vám pomůžeme s programem pro vzdálenou správu, díky kterému během vteřiny překonáme jakoukoli vzdálenost a vše vyřešíme z pohodlí vašeho domova. Vše, co se bude dít na obrazovce vašeho PC, můžete sledovat a mít tak kontrolu nad naší prací.

Souborů: 1

Máte podezření, že byl váš počítač napaden virem? Pak jsme pro vás připravili balík různých nástrojů pro kontrolu zabezpečení či napadení vašeho PC. Program doporučujeme stahovat až po konzultaci s některým z našich pracovníků.

Souborů: 2

Využíváte naši službu Bezpečný e-mail a osobní agenda? Pak pro vás máme připraveny programy, pomocí kterých si můžete tuto službu propojit s PC, MS Outlookem nebo mobilním zařízením.

Souborů: 0

Zajímavé nástroje pro různé účely nejen z produkce naší firmy Ambro Systems.

ESET partner  Logo společnosti Dell  Logo Microsoft.NET  Logo Microsoft SQL Server  Logo Microsoft Office  TeamViewer Logo Kerio Logo